ул. Данилевского, 15, Харьков

! АКЦІЯ ! СКІНЧЕКЕР 14.06-25.06. 2021

! АКЦІЯ !

СКІНЧЕКЕР

14.06-25.06. 2021

 

Щорічно необхідно перевіряти родимки на своєму тілі і привчати до цього всіх членів вашої родини, для запобігання і передчасного виявлення раку шкіри. Адже, рак шкіри — найпоширеніший вид раку. У 90% випадків рак шкіри виліковний, при ранній діагностиці.

 

Дерматокосметичні бренди Віши та Ля Рош-Позе щорічно наголошують на важливості перевірки родимок на тілі та ініціюють проект Скінчекер – діагностику родимок.

 

Цього року у вас є можливість пройти таку діагностику в медичному центрі “Европейська дерматологія”, попередньо записавшись на прийом, а також, провести попередню діагностику в домашніх умовах, для своїх рідних та друзів.

Дуже легко проводити домашню діагностику за методикою A B C D E: перевірте Асиметрія, колір, діаметр, кордони і еволюцію родимок. При виявленні підозрілих новоутворень, асиметричних родимок, з нерівними кордонами і нерівномірним забарвленням —  обов’язково зверніться до лікаря.

Для попередження новоутворень, а також захисту шкіри від фотостаріння, дуже важливо використовувати якісні сонцезахисні засоби, розроблені з дерматологами, що пройшли клінічні та інструментальні тести.

Дерматокосметичні засоби гами Антеліос (бренду Ля Рош-Позе) та гами Капіталь Солей (бренду Віши) підходять навіть для найбільш чутливої шкіри, мають легку та приємну текстуру, стійкі до води, піску і поту, мають ультрависокий ступінь захисту (СПФ 50+), розроблені та тестовані під дерматологічним контролем.

Перевіряйте родимки, захищайте шкіру від сонця – будьте здорові!

Консультація лікаря та дерматоскопія родимок безкоштовна.

Графік проведення акції:

14, 16, 18, 21,23,25.06  час прийому з  13.00 до14.00

(прийом проводить дерматовенеролог вищої категорії Тесленко Світлана Володимирівна)

15, 17, 22, 24.06  час прийому з 11.00 до 12.00

(прийом проводить дерматовенеролог вищої категорії Чирва Вікторія Борисовна)

Попередній запис у адміністратора по телефону 0937642264

Пройдите обследование уже сегодня